section-ae98571
Özel Yazılım ve Proje Geliştirme Hizmetleri

END Çözüm dijital teknolojileri etkin bir şekilde kullanarak geliştirdiği yazılımlarla üretim firmalarının ihtiyaç duydukları dijital dönüşüm süreçlerini destekler. 

Firmaların ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş yazılımların geliştirilmesi bu hizmetin en önemli parçasıdır. Her işletmenin üretim süreçleri farklılık gösterir. Bu süreçlerin izlenmesi ve yönetimi, gerekli olabilecek farklı makine ve sensör verileri kullanılması, veri alışverişi ve analizi, raporlama ile üretim süreçleri optimize edilir. Ayrıca, mevcut olan diğer yazılımlar ve ERP sistemleriyle yeni dijital uygulamaların entegrasyonu projelerin başarılı olması için kritiktir öneme sahiptir.  

İşletmelerin büyük veri setlerini analiz etmek, trendleri belirlemek, tahminler yapmak ve karar alma süreçlerini desteklemek için veri analitiği ve makine öğrenimi uygulamaları geliştirilebilir. Bu hizmetler, üretim süreçlerinde verimlilik artışı, hata önleme, bakım tahmini ve kaynak optimizasyonu gibi alanlarda fayda sağlar. 

END Çözüm’ün sunduğu özelleştirilmiş yazılım ve proje geliştirme hizmetleri, işletmelerin dijital dönüşüm yolculuğunda gereken özel çözümleri ve uygulamaları geliştirmelerini, böylece verimliliğin artırmasına, maliyetlerin azaltmasına, rekabet gücünün artırmasına ve müşteri deneyiminin iyileştirmesine katkıda bulunur. 

 

İletişim

  • Adres:
    BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ D BLOK TEKNOPARK NO: 177 /4 İÇ KAPI NO:, D:103, 16130 Yıldırım/Bursa

İletişim

  • Telefon:
    +90 224 240 0174

  • Mail:
    info@endcozum.com

Sosyal Medya